Czy mogę zajść w ciążę, jeśli 13 tabletkę z blistra przyjęłam później?

Witam w dniu wczorajszym zapomniałam przyjąć tabletki o 20stej idziś zażyłam ją o 9tej rano. Jest to 13 tabletka z blistra. Czy istnieje zajście w ciążę jeśli będę współżyć np dziś? Ile powinnam powstrzymać się od stosunku? Mój cykl z pół rocznej obserwacji trwa równo 28 dni.

Szanowna Pani, jest takie prawdopodobieństwo, nawet przy regularnym stosowaniu antykoncepcji. Pozdrawiam