Czy mogę zajść w ciążę, nie mając okresu?

Witam. Mam 23 lata i od jakichś 7 lat lekatze próbowali wywołać u mnie miesiączke. Czasami sie udawalo jednak po czasie znikala. Teraz juz minal ponad rok odkad jej nie mam. Czy to oznacza ze nie moge miec dziexi? Moge zaksc w ciaze bez okresu?

Szanowna Pani to zależy jaka jest przyczyna. Zapewne w Pani przypadku są to zaburzenia hormonalne. Nie sądzę więc, aby poczęcie było możliwe, bez odpowiedniej regulacji gospodarki hormonalnej