Czy mogę zajść w następną ciążę?

Witam bylam w 9 tygodniu ciazy i trafilam do szpitala z cisnieniem gdyz bylo 140na 100.Ciaza zywa.Po 2 dniach takie samo cisnienie dostalam Depegyt i w tym rzecz ze ciaza umarla.Po zabiegu cisnienie ksiazkowe.Moje pytanie jest czy moge zajsc w kolejna ciaze.

Witam, myślę że tak, aczkolwiek swoje wątpliwości najlepiej omówić z ginekologiem