Czy mogę zamiast krążka zastosować tabletki?

Witam mam pytanie bylam przekonana ze mam jeszcze jeden krazek ale nie mam ...w sobote musze wlozyc nie zdaze isc do lekarza bo pracuje cale dnie czy moge zamiast krazka na trzy tyg wziac tabletki ?

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno odpowiedzieć na pani pytanie ponieważ nie podała pani nazwy preparatów, które chciałaby pani stosować zamiennie. Istnieje możliwość nie uzyskania pełnej ochrony antykoncepcyjnej. Najlepiej w tym celu skonsultować się z ginekologiem prowadzacym.