Czy mogę zmienić postać tabletek, aby ułatwić ich połykanie?

Witam, posiadam witaminy w tabletce nie ukrywam są to duże tabletki a ja mam problem z ich połykaniem, czy możliwe jest ich "zblendowanie" w proszek i trzymać w takiej postaci ?

Może Pan podzielić i od razu spożyć popijając wodą, nie zalecam przygotowywania "na zaś"