Czy mogę zrobić RM stawu kolanowego?

Witam. Mam skierowanie na RM stawu kolanowego, podejrzenie zerwania wiazadel. Niestety w prawej ręce, przedramie mam płytkę i 4 śruby że stali, operacja była 10 lat temu. Czy mogę zrobić RM stawu kolanowego, jeden lekarz potwierdza, drugi zaprzecza wykonaniu badania. Nie wiem co robić, proszę o pomoc.

Szanowna Pani, zależy z jakiego materiału jest płytka, niestety nie potrafię pomóc z poziomu portalu