czy mógł by ktoś zinterpretować wynik mojego dziecka EEG

witam. czy mógł by ktoś zinterpretować wynik mojego dziecka EEG. Opis Badania: Badanie prowadzono w stanie czuwania. Rytm alfa nieregularny, symetryczny, obfity o częstotliwości 8 - 10 Hz i amplitudzie do 55 uV, współwystępuje o niskiej amplitudzie do 30 uV z falami wolnymi o częstotliwości 6 - 7 Hz w odprowadzeniach czołowo - centralnych. Na tym tle rejestrują się 1 – 2 sek serie fal wolnych 3 – 4 Hz w odprowadzeniach czołowo – centralnych i ciemieniowych – obustronnie o amplitudzie do 80 uV. Rz - dobrze zaznaczona Hv i Fs - nie zmienia zapisu Wniosek: Zapis ze zmianami zlokalizowanymi w w odprowadzeniach czołowo – centralnych i ciemieniowych – obustronnie – krótkie serie fal wolnych.

Witam, niestety nie jestem w stanie pomóc poprzez portal. Wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący