Czy mogła rozwinąć się dodatkowo opryszczka?

Witam, od jakiegoś tygodnia lub dłużej mam popękane kąciki ust. Smarowalam je acyklowirem, alantanem, który trochę pomógł, a nawet clotrimalozem. Dzisiaj kupiłam zajadex. Kąciki bardzo trudno się goją, ale rano zauważyłam, że po jednej stronie spuchły mi mocno usta. A teraz , że na tej opuchliźnie się coś zaczyna robić. Czy można mieć równocześnie opryszczkę jeśli ma się już zajady z dwóch stron? I czy można stosować zajadex i hascovir razem?
KOBIETA, 18 LAT 2 tygodnie temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Dzień dobry,opisane objawy mogą świadczyć, że w Twoim organizmie brakuje witamin z grupy B, zwłaszcza B2, czy też cynk lub żelaza.

Proszę rozważyć suplementację witaminy B2 i B6 oraz dietę .Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego aby ocenił zmiany które zostały opisane przez Panią.Naturalny środek, połączyć łyżeczkę miodu z kilkoma kroplami tranu, posmarować chore miejsca przed pójściem spać.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty