Czy mogłam zajść w ciążę po pettingu dzień po okresie?

Błagam o pomoc. Czy mogę być w ciąży? Otóż kończył mi się okres, jeszcze wczoraj trochę krwawiłam. Dziś z chłopakiem uprawiALIŚmy peeting , być może on miał na swoich palcach spermę, wsadzał mi je... Błagam o odpowiedź :(
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszystko zależy od tego ile trwają Pani miesiączki, ile trwa krwawienie, czy cykle są regularne ??? Zwykle okres krwawienia jest czasem niepłodnym i do zajścia w ciążę nie predysponuje. Oczywiście samo zachowanie seksualne, o którym Pani wspomina można zaliczyć do potencjalnie niebezpiecznych jednak w tym czasie raczej nie spowoduje ono ciąży.