Czy mogło dojść do nawrotu nowotworu?

10 lat temu chorowałam na złośliwego raka piersi. Po mastektomii i chemii wszystko było w porządku, ciągle się badałam. W tym roku przy badaniu usg szyi zostały znalezione liczne guzy tarczycy. Największy po prawej 12x9mm. Po lewej 12x19mm. Są to niejednorodne hyperechogeniczne guzki z nieregularną przestrzenią płynową i septami wewnętrznymi. Wskazano mi badanie BAC. W tym roku znowu zaczęłam palić. Jaka jest szansa na to, że to rak? Jakie będzie leczenie? Z góry dziękuję

szanowna Pani bez wyniku BAC nie da się określić (tym bardziej przez internet) szansy na to że to jest lub nie nowotwór złośliwy