Czy mogło dojść do uszkodzenia jakiegoś naczynka przy/na jądrze?
Po w trakcie stosunku z żoną lewe jądro nagle cofnęło mi się do wewnątrz i poczułem tępy ból na wysokości pęcherza. następnego dnia rano bolał mnie lewy bok pleców i ból dochodził do lewego jądra. Pojawił się także jednorazowy obfity krwiomocz. Lekarz zlecił usg układu moczowego na którym wszystko dobrze wyszło i przepisał nospę 2x1 oraz ciprinol 2x1. Czy mogło dojść do uszkodzenia jakiegoś naczynka przy/na jądrze?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Czy ktoś zbadał Pana pod kontem obecności przepukliny pachwinowej po stronie lewej?
To wyjaśniałoby w jaki sposób doszło do cofnięcia jądra do jamy brzusznej i epizod krwiomoczu.
Nie można wykluczyć jednak innych patologii, dlatego wskazana jest konsultacja urologiczna.
Witam, mechanizm urazu dość skomplikowany i niecodzienny, a przez to nietypowy- założyć można wszystko:). Jądro przemieściło się dość nagle do kanału pachwinowego, po drodze mogło naruszyć jakieś struktury okołopecherzowe i spowodować pękniecie naczynia w ścianie pęcherza. Być może tak to było, ale to domniemanie, głowy nie dam... Powodzenia, ostrożności życzę i pozdrawiam RH