Czy mogło dojść do zapłodnienia po tak krótkim czasie brania tabletek?

6 dni temu dostałam miesiączkę i tak jak lekarz kazał zaczęłam stosować antykoncepcję od 1 dnia miesiączki, codziennie o tej samej porze (przez 21 dni) wczoraj skończyła mi się miesiączka i współżyłam ze swoim chłopakiem. Dziś rano w łazience zauważyłam lekkie plamienia. Czy wszystko jest w porządku? Czy mogło zajść do zapłodnienia po tak krótkim czasie brania tabletek ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać test ciążowy oraz skonsultować się z ginekologiem.