Czy mogło dojść do zapłodnienia przez grę wstępną?

Czy mogło dojść do zapłodnienia poprzez gre wstępną? Umieściłem penisa w pochwie lecz mam pewność, że nie doszło do wytrysku.Po założeniu prezerwatywy stosowaliśmy stosunek przerywany, mimo tego nie doszedłem w partnerce.Czy mogło dojść do zapłodnienia z uwagi na grę wstępną bez użycia prezerwatywy?Czy mógł wydzielić się preejakulat i nie poczułem tego?

Lek. Paweł Szadkowski

Teoretycznie jest to możliwe, ale w praktyce zajście w ciążę w opisanej sytuacji jest mało prawdopodobne.