Czy mogło dojść do zarażenia przez odbyt?

Witam. Bardzo się boję, więc prosiłabym o szybką odpowiedź. Otóż trzy dni temu wpadłam na pomysł, aby posmarować odbyt kremem. Mógł być lekko podrażniony. Był to krem stosowany przez wszystkich użytkowników domu, ale nie było na nim żadnej krwi, a nikt z rodziny nie ma HIV. Teraz po trzech dniach wystąpiły u mnie takie objawy tak ból mięśni i stawów, osłabienie i gorączka. Czy to możliwe, że mogłam zarazić się HIV? Dodatkowo wspomnę, że dwa dni temu wyszłam na dwór w deszcz i trochę zmokłam, a wczoraj kichałam. Wstydzę się zrobić badania, dlatego pytam, czy jest coś takiego możliwe i czy symbtomy, to nie jest zwykle przeziębienie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

witam po pierwsze przy podejrzeniu zakażenia wirusem HIV nie może być mowy o wstydzie, bo chodzi tu o Pani zdrowie i życie, po drugie nie, nie sądzę aby miała się Pani zarazić wirusem