Czy mogło w jakiś sposób dojść do zapłodnienia w wyniku pęknięcia prezerwatywy?

Witam, 23ego lutego ok.18stej podczas zbliżenia pękła Nam prezerwatywa, niestety nie miałam gdzie kupić tabletki i zażyłam ją dopiero w poniedziałek ok 17stej, poprzedni okres miałam między 10-14stym lutym. Naczytałam się już tyle o możliwości zajścia w ciążę że głowa pęka. Prosze o poradę. czekam do poniedziałku na pierwszy test ciążowy.

Szanowna Pani jest to możliwe, niestety nie jestem w stanie pomóc. Serdecznie pozdrawiam