Czy mój ból żołądka może oznaczać zatrucie lub jelitówkę?

Witam, mam straszny ból żołądka który delikatnie promieniuje. Wymiotowalem 3 razy. Wziąłem no-spa która również zwróciłem. Przed chwilą o mało nie zemdlalem. To zatrucie czy jelitowka?

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie, potrzeba więcej informacji (czy choruje ktoś z otoczenia? czy jadł Pan coś niewiadomego pochodzenia?). Jeżeli wymioty i będą się utrzymywać proponuję wizytę u lekarza rodzinnego lub w NŚPL. Jeżeli odczuwa Pan zawroty głowy lub inne podobne dolegliwości, proponuję udać się do lekarza niezwłocznie, w miarę możliwości w towarzystwie drugiej osoby. Pozdrawiam.