Czy mój brak okresu od 7 dni to ciąża?

Witam Przez ostatnie 2 tygodnie uprawialam 2 razy seks z chlopakiem z zabezpieczeniem bez kończenia we mnie a po tych 2 razach miałam lekkie krwawienie po przebudzeniu, okres mi się spóźnia już 7 dzień mój cykl to 26-28 stąd moje pytanie czy to może być ciąża? Dodam że leje mi się biała maź oraz nic mnie nie boli. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w takim przypadku czy może przesunął mi się cykl albo jest to związane ze stresem (sesja) czy może zaburzeniami hormonalnymi? Pozdrawiam.

Szanowna Pani, ciąża jest mało prawdopodobna, czynniki stresowe jak najbardziej mogą zaburzyć regularność miesiączkowania