Czy mój mąż jest gejem?

jestem z mezem od 31 latmamy 3-je dzieci dorosle podejrzewam ze jest gejem w restauracji przyczepil się do niego kelner który zapraszal go do domu na drinka był wniebowzięty ,normalny facet by mu przylozyl ...na 8 miesięcy mamy dwa stosunki do facetow mowi.jacus.krzysiu. mnie przez cale zycie bezimiennie najgorsza z rzecz mna wstrzasnelo po imprezie iparu drinkach po prostu wepchal się do odbytu po moim oburzeniu tlumaczyl się ze chciał sprubowac teraz caly m-c spedza dzień i noc z kolega

meza Pani nie zmieni, ale w swoim zyciu moze Pani wiele zdzialac.odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień Dobry,

proponuję szczerą rozmowę z mężem. Interpretacja kilku zdarzeń może być krzywdząca i wynikać z innych przyczyn niż orientacja seksualna Pani męża.

Dzień dobry,

Przyczyny zachowania męża mogą być odmienne niż podejrzewana orientacja homoseksualna, a najlepiej porozmawiać wprost z mężem.
Może również warto rozważyć psychoterapię małżeńską ?

Jest możliwe, że mąż jest osobą biseksualną. Podobne zjawiska świadczą o jakichś trudnościach w relacji z kobietami, których nie ma w relacji z mężczyznami. Może warto o tym z mężem porozmawiać? Postawienie sprawy jasno, może Pani pomóc odnaleźć się w sytuacji. Lub tez rozwiać wątpliwości.
Z drugiej stron, warto, żeby i Pani zapewniła sobie wsparcie i opiekę specjalisty. Podobna informacja że znacząco zmienić Państwa relacje i małżeństwo. Dobrze by było, żeby nie była Pani w tym sama.