Czy mój nos może być złamany?

4 dni temu dostałam przypadkowo w nos, leciało dość sporo krwi i był bardzo opuchnięty, nie bolało mnie wiec to zbagatelizowałam. Po 4 dniach Wyszedł mi mały siniak na nosie i pod okiem, na jedna dziurkę oddycham super a przez druga tak umierkowanie. Czy mógłby być złamany? Dodam że jak dotykam to nie boli jakos bardzo

Lek. Paweł Szadkowski

Bez obejrzenia nosa ciężko stwierdzić, czy doszło do jakiegokolwiek złamania czy uszkodzenia. Skoro nos nie boli, jest to mało prawdopodobne. Jeśli się Pani niepokoi, proszę się umówić na wizytę do laryngologa, który Panią zbada.