Czy mój poziom kreatyniny jest prawidłowy?

Witam. Mam 40 lat, 66kg wagi, 165 cm wzrostu. Moj poziom kreatyniny wynosi 0,56 a GFR >90ml/min/1,73m2. Czy jest to norma??. Dodam tylko ,że mam zwężony moczowód

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan norm danego laboratorium, mogą one się nieznacznie różnić, gdyż nirma dla kreatyniny wynosi od 0,6 do 1,3. Pani wynik jest nieznacznie obniżony i najpewniej nie stanowi powodu do niepokoju. GFR jest prawidłowy.