Czy mój poziom TSH można uznać za właściwy?

Czy moj poziom TSH jest prawidłowy? Wynosi 1,998. Mam 25 lat, od miesiaca mecze sie z zawrotami glowy, oslabieniami, biegunkami. Kardiolog wykluczyl calkowicie serce, lecz zwrocil uwage wlasnie na podwyzszone TSH. Moj lekarz rodzinny twierdzi, ze to dobry wynik. Z gory dziekuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to bardzo dobry wynik. Pana dolegliwości maja inne tło niż tarczycowe. Pozdrawiam.