Czy mój problem wynika z uszkodzenia funkcji zwieraczy i mechanizmu wypróżniania się?

Witam nazywam się Marek mam 38 lat.Mam bezbolesne uczucie niepełnego wypróżnienia (zaznaczan ze to uczucie jest ciągle 24 godz na dobę zmniejsza się w nocy w czasie odpoczynku). Po wypróżnieniu jest troche zmniejszone ale jest obecne.Natomiast potęguje się z czasem kiedy czuje ze odbytnica wypełnia się kałem.Nie mam innych objawów bólu brzucha wzdęc biegunek zaparc, stolec od 2 do 3 razy dziennie nie ma krwi na .Miałem robioną retroskopie onkologicznie bez uwag napięcie zwieraczy prawidłowe.W 03.12.2018 przeszedłem operacje na hemoroidy wewnętrzne Milgana Morgana wycięto 4 sploty były znacznie przekrwione. Czy to jest spowodowane czy uszkodzeniem funkcji zwieraczy i mechanizmu wypróżniania się. A może zapaleniem dolnej częsci odbytu.A może zespół dźwigaczy odbytu. A może cos innego.Bardzo proszę o rzetelną odpowiedz.

Szanowny Panie, objawy mogą być wynikiem przeprowadzonego zabiegu operacyjnego. Niestety ale z poziomu portalu nie jestem w stanie określić co dokładnie przyczyniło się do Pańskiego stanu, być może jest to stan zapalny bądź zwłóknienie. Zalecam wizytę u proktologa