Czy mój syn powinien odstawić Asertin?

Mój syn 16lat ma nerwicę natręctw bral asertin 50 lecz wystąpiły u niego biegunki . Była u lekarza prowadzącego po opisaniu mu skutków ubocznych zmniejszył dawkę o połowę.Biegunka niby ssie zmniejszyły ale są nie wiem co mam robić wizyta za miesiąc

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę do kolejnej wizyty obserwować, czy biegunki rzeczywiście się zmniejszył oraz czy przy niższej dawce nie nawracają objawy choroby. Gdyby cokolwiek się działo, lekarz może zmienić lek na inny.