Czy mój tata ma szansę na przeżycie po zawale?

Witam mój tata ma 54 lat w poniedziałek dostał mocny zawał miał zabieg oczyśczanie żył jego serce bije tylko 20% nerki zaczęły pracować tylko troszkę wątroba nie pracuje . Każdy lekarz mówi co innego . Czy mój tata ma szansę na przeżycie bardzo proszę o pomoc może jakiś lekarz tu jest i mi pomoże czy może jakiś przeszczep serca lub coś innego alby tylko przeżył proszę o pomoc .

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie można odpowiedzieć dokładnie na pani pytanie. Rokowanie w zawale serca jest poważne, a informację o nim powinna pani otrzymać od zespołu lekarzy prowadzących. Proszę pamiętać, że stan taki jest dynamiczny i stąd mogą wynikać czasem rozbieżności w informacjach, które pani otrzymuje.