Czy mój uraz stopy to tylko stłuczenie?

Witam. Mam problem iz uderzylem sie w pracy w zewnetrzna strone stopy na wysokosci konca kosci srodstopia. Mam lekka opuchlizne tam gdzie sie uderzylem oraz przy malym palcu. Nie boli mnie to caly czas tylko przy nacisku, niekiefy dretwieje mi najmniejszy palec. Czy to tylko stluczenie? Mialem juz kilka rtg w tym roku i niechcialbym przesadzic.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli dolegliwości bólowe i opuchlizna nie będą ustępowały warto skonsultować się z chirurgiem ogólnym lub ortopedą. Pana opis nie wskazuje jednak żeby miałoby to być coś bardzo niepokojącego.