Czy mój wynik bHCG to powód do niepokoju?

Witam .Robiłam test ciążowy ,,-pozytywny. Mam zrobiony wynik bhcg który wyniosl 107.20 a po 6dniach tylko 321.80 Z moich obliczeń wynika że jestem w 3tyg ciąży ..Czy mam powody do niepokoju.gdyz piszą że ok 48-72 powinien się podwoić a tu po 6dniach i tylko taki wynik

Istnieje wiele przyczyn podwyższonego beta-hCG, nie tylko związanych z ciążą. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.