Czy mój wynik bHCG wyklucza ciążę?

Witam, Staramy się z mężem o dziecko. Ostatnia miesiączkę miałam 03.06.2018, natomiast owulacje najprawdopodobniej w 12 dc. Dziś tj. 26 dc zrobiłam badanie z krwi beta hcg które dało wynik 176. Normy w moim laboratorium są nastepujace: 202-231000 to 1-9 tydzień, czy to znaczy że mój wynik jest za niski i ciąża nie jest pewna?

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik jest dodatni i może oznaczać wczesną ciążę. Należy powtórzyć wynik po 2-3 dniach.