Czy mój wynik progesteronu może mieć wpływ na to, że tak długo staramy się o dziecko?

Staram się o dziecko mój progesteron 20dc to tylko 7.1 czy to może być główny powód tak długich starań 8 miesięcy

Problemy z płodnością mają skomplikowane podłoże, nie da się określić przyczyny na podstawie jednego badania. Proponuję zgłosić się do doświadczonego ginekologa, który zajmuje się tego rodzaju przypadkami. Pozdrawiam.