Czy mój wynik tk jest powodem do zmartwień?

Proszę o interpretacje tk czy jest powód do zmartwień ; Węzły chłonne śródpiersia w osi krótkiej do 9mm Węzły chłonne w prawej wnęce w osi krótkiej do 6mm Pozostałe węzły chłonne klatki piersiowej nie powiększone W prawym seg 6 nieregularny guz wymiarów 37x28mm W obu płucach zaznaczone zmiany włókniste z obszarami rozedmy zrazikowej, zwłaszcza nasilone w dolnych płatach obu płuc Jamy opłucnej wolne od płynu Struktury kostne bez zmianrozrostowych

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udanie się z wynikiem do pulmonologa celem zaproponowania dalszego postępowania oraz ewentualnego leczenia. Pozdrawiam.