Czy mój wynik tsh jest bardzo zły?

Witam, jestem w 24 tygodniu ciąży. Ostatnio odebrałam wynik tsh, który wynosił 3,71. Normy w ciąży wynoszą do 2,5. Lekarz nie przepisał mi żadnych leków, tylko kazał iść do endokrynologa. Bardzo się martwię. Czy wynik jest bardzo zły?

Szanowna Pani, wynik jest nieprawidłowy, wymagana jest prawidłowa suplementacja hormonalna