Czy mój wynik TSH wskazuje na nadczynność tarczycy?

Witam. Odebrałam wyniki TSH, gdzie normy są podane 0.350-4.940, mój wynik to: 0.290. Czy można już mówić o nadczynnosci tarczycy? Mam 24 lata, w styczniu br. Urodziłam drugiego syna. Nadal karmię piersią. Nie przyjmuje żadnych leków, nie choruje przewlekle.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani jeszcze oznaczyć poziomy hormonów tarczycy FT4 i FT3. Tak wynik TSH może wskazywać na nadczynność tarczycy.