Czy mój wynik USG brzucha wymaga interwencji chirurgicznej?
wynik w USG brzucha torbiel 18 mm segmencie 7,wątroba niepowiększona czy to wymaga interwencji chirurgicznej

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Pojedyncza torbiel zazwyczaj stanowi wskazanie do obserwacji, powtórnego usg za jakiś czas, a nie od razu do interwencji chirurgicznej. Nie podał Pan jednak, czy ma Pan jakiekolwiek objawy, związane ze zmianą w wątrobie. Jeśli się Pan niepokoi, proszę się umówić na wizytę do chirurga. On Pana zbada, oceni usg, oceni Pana objawy i zleci dalsze postępowanie.