Czy moja dziewczyna może być w ciąży po stosunku przerywanym?

Witam, mam poważny problem. Pieściliśmy się wzajemnie z dziewczyną i po pewnym czasie wszedłem w nią bez prezerwatywy i tylko pół mojego członka. Ten stosunek trwał niecałą minutę, po czym wyjąłem penisa i po jakieś pół minucie doszło do wytrysku, zaznaczam na zewnątrz. Czy możliwe jest, że mogła w ten sposób zajść w ciążę? Teraz, po 4 dniach od stosunku, przeziębiła się i lekarz przepisał jej antybiotyki jakieś, bo ma goraczkę, ale twierdzi, że jest ona na pewno z przeziębienia, bo bardzo bolało ją gardło. Proszę o jakąś realną radę. Chciałbym, żeby zrobiła test, ale to dopiero 4 dzień po stosunku, a podobno testy należy robić najlepiej po 2 tygodniach;/

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Rzeczywiście, z testem nie należy za bardzo się spieszyć. Lepiej poczekać co najmniej do terminu spodziewanej miesiączki. Ale szansa za zapłodnienie jest naprawdę minimalna! Poza tym gorączka nie jest objawem ciąży. Proszę się nie denerwować.

Pozdrawiam!