Czy moja dziewczyna może być w ciąży pomimo miesiączki?

Witam. Piszę tu, ponieważ mam problem. Kochałem się z moją dziewczyną 1 listopada z gumką, lecz nie za bardzo uważaliśmy, gumka nie pękła, ale plemniki mogły przedostać się do niej. 4 listopada dostała okres i następny ok. 26 listopada. Okres ma regularny i troszkę się martwię, ponieważ ok. 10 listopada mówiła, że kręci jej się w głowie, teraz że ją brzuch boli. Czy może być w ciąży? Potrzebuję konkretnych odpowiedzi od ludzi, którzy się na tym znają, ponieważ ja odchodzę już od zmysłów... Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Niezbyt dokładnie opisał Pan całe zdarzenie. Czy prezerwatywa zsunęła się? Po czym wnioskuje Pan, że plemniki mogły dostać się do dróg rodnych? Jeśli miesiączka się pojawiła, to zapewne nie doszło do zapłodnienia. Zawsze można wykonać test!

Pozdrawiam serdecznie.