Czy moja orientacja jest homoseksualna?

Dzień dobry mam 24 lata od 8 lat oglądam porno gejowskie. Ale również porno gdzie jest kobieta i mężczyzna zwracam uwagę na ruchy faceta to jaki jest męski podczas seksu. Ogólnie nigdy nie miałem bliskości fizycznej z kobietą ani z mężczyzną. Często myślę jak widzę przystojnego mężczyzna o fantazjach seksualnych z nim ale jak myślę że miało by do tego dojść to sobie tego nie wyobrażam. Czy to oznacza że jestem gejem czy oglądanie porno to nie wszystko? Też zauważyłem że mam w głowie ideał mężczyzny i kobiety bo często oglądam filmy i instagrama. I nie wyobrażam sobie bliskości z kimś zaniedbanym. Ogólnie sam mam nadwagę i zawsze byl3m niezadowolony ze swojego ciała i zawsze mówiłem chciałbym wyglądać tak jak ten facet. I nie wi2m co myśleć Czy Ja na 100% jestem gejem bo kobiety mnie nie pociągają czy to przyzwyczajenie do porno gejowskiefo i dlatego? Ogólnie byłem u terapeuty która mówi że mam w sobie małe 10 l3tniw dziecko nie przeszedłem okresu buntu. Mentalnie mam 85 lat w domu mailem od dziecka problemu z Alko u mamy i mogę być skrzywdzony. Czy związku z tym podczas terapii może się okazać że jednak nie j3stem gejem ?

Lek. Bartosz Domagała

Tak jak wyżej Pan napisał. Rozwoj Pana psychiki najprawdopodobniej nie jest jeszce do końca ugruntowany. Sądzę, że warto podejmować terapie i nie stawiac póki co jednoznacznie ma żadną z orientacji- myślę że z tym należy dać sobie jeszcze czas. Warto być pod opieką spec. seksuologa