Czy moja tarczyca jest w porządku?

Witam, proszę o zinterpretowanie wyników.Podaje wskaźniki, które budzą moje wątpliwości, bo reszta znajduje się normie wg podanych zakresów: NEU% 35,3 (50-70), LYM% 52,9 (25-45), TSH 2,721 (0,35-4), FT4 15,31 (11,5-22,7). Czy tarczyca jest ok?

Lek. Paweł Szadkowski

TSH i FT4 są w normie - nie ma powodu do niepokoju. Jeśli chodzi o neutrocyty i limfocyty, podała Pani tylko skład procentowy, a najistotniejszą informację daje nam ich wartość bezwzględna. Skoro one były w normie, nic się nie dzieje.