Czy moja waga jest prawidłowa? Pomocy

Witam. Mam 14 lat i ważę 62 kg. Przytyłam w zeszłym roku, kiedy moja aktywność spadła. Przestałam chodzić na tańce i ćwiczyć. Teraz aktywna jestem tylko na lekcjach wf-u. Nigdy wcześniej się nie odchudzałam, bo nie miałam takiej potrzeby. W mojej rodzinie nie ma dużo otyłych osób. Najbliższą taką osobą jest dziadek, który przytył na starość. Nie mam żadnych chorób przewlekłych. Śniadanie - jem w godzinach 9-10 w szkole, lub wcale. Obiad - mały posiłek w szkole, ponieważ posiłki nie są smaczne, później ok.17 Kolacja -nie jadamy jako takiej kolacji, jeśli ktoś jest głodny to idzie do kuchni i sobie coś robi. No i oczywiście podjadam słodycze. :(
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

W Twoim opisie zabrakło informacji odnośnie Twojego wzrostu.
Proszę o uzupełnienie danych, pomoże to w ustaleniu, czy rzeczywiście "masz problem" z masą ciała, czy też proporcja masy ciała do wzrostu, wieku i płci jest prawidłowa.

Pozdrawiam ciepło