Czy moje 10-miesięczne dziecko ma anemię?

Witam, Ze względu na niska wagę mojej 10miesiexznej córki tj.7300 zlecono mi wykonanie morfologii. Wyszło w niej MPV % neutr 14,9 , liczna neutr 0,9 Monocyty % 10,2 , liczna mono 0,61 Hemoglobina 10,2 Proszę o odpowiedz czy to moze być objaw anemii czy cos gorszego?
Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani udać się z pełnymi wynikami do lekarza, gdyż przy ocenie morfologii patrzy się na wszystkie parametry razem - dopiero wtedy da się coś ocenić.
Ważne też są ewentualne objawy, które u dziecka występują.