Czy moje ciśnienie w wieku 30 lat jest prawidłowe?

Moje ciśnienie 88/67 serce 94 Moj wiek to 30 lat . Czy to prawidłowe pomiary ?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie jednego wyniku ciężko ocenić Pani stan zdrowia. Jest to ciśnienie dość niskie, ale jeśli czuje się Pani dobrze, najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju. Proszę sobie pomierzyć ciśnienie przez kilka dni, w spoczynku, rano i w trakcie dnia i zobaczyć, jakie są wartości.