Czy moje dolegliwości mogą mieć związek z paleniem marihuany?

Witam. Mam 22 lata i od jakiegoś czasu regularnie palę marihuanę (od około pół roku codziennie ale w niedużych ilościach - około 0.2g). Ostatnio zauważyłem dziwne zjawisko mianowicie kiedy palę doswiadczam dziwnego stanu, objawy fizyczne przypominają silny lęk: bardzo mocne bicie serca (którego bicie kiedy jestem trzeźwy jest ledwo wyczuwalne pod klatka piersiową), drgawki i mimowolne napinanie się mięśni, mimo że psychicznie jestem spokojny, nie mam żadnych problemów w życiu na tyle dużych żeby sie nimi przyjmować. Wcześniej wydawało mi się że po prostu jest mi zimno (drgawki) ale niepokoi mnie tak mocne bicie serca, które czasem nawet lekko boli. Jakie mogą być przyczyny takiego stanu i czy może to być niebezpieczne?

Szanowny Panie, zapewne przyczyną jest marihuana. Objawy powinny ustąpić, po zaprzestaniu palenia.