Czy moje dolegliwości mogą wynikać ze stosowania antykoncepcji?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam uczucie zdrętwiałej stopy u prawej nogi, czasem tez trudno mi się czyta, szczególnie tekst na jakimś ekranie. Biore tabletki antykoncepcyjne vibin mini, wśród skutków ubocznych wymienione są problemy ze wzrokiem czy drętwienie, tyle, że jest to u mnie problem stały, a niechwilowy. W związku z tym chciałam zadać pytanie, czy raczej ten stan związany jest z antykoncepcją czy może to byc poważny problem neurologiczny? I jakie badania powinnam zrobić?

Proponuję wizytę u neurologa, który może ocenić dokładnie Pani stan podczas badania i ustalić dalsze postępowanie. Pozdrawiam.