Czy moje dolegliwości mogły świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka?

Witam 10 Listopada mialam okres do 15 listopada cykl to 28 dni bardzo regularne lecz 26 listopada dostalam boli w podbrzuszu I plamilam wpierw rozowa krwia a pozniej brunatna przez okolo 2h Bardzo prosze powiedziec co to moglo byc jesli zagniezdzenie to czy to nie za wczesnie by moglo wypasc 26 listopada ? dziekuje z powazaniem

Niestety, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie tylko na podstawie podanych informacji. Możliwych przyczyn krwawienia jest wiele, choć raczej mało prawdopodobna tu jest implantacja. Potwierdzić lub wykluczyć ciążę może ginekolog po przeprowadzeniu badania, proponuję udać się na wizytę. Pozdrawiam.