Czy moje dolegliwości wskazują na powikłania po grypie żołądkowej?

Witam, trzy miesiące temu przeszedłem grypę żołądkową. Od tamtej pory nie mogę wrócić do siebie. Trwa to już bardzo długo, a nie widzę dużej poprawy. Byłem na badaniach: krew w normie, a echo serca i USG nic nie wykazało. Objawy są następujące: osłabienie, latające "paprochy" przed oczami, problemy z koncentracją, budzę się w nocy z bólami brzucha (z głodu). Grypę przeszedłem zaraz przed sesją i zaliczeniami, więc nałożyły się na to duże stresy. Co to może być, i najważniejsze, jak to leczyć? Pozdrawiam, Tomek

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!
Z opisu jaki Pan przedstawia, trudno jednoznacznie stwierdzić, co jest przyczyną.
Przy powikłaniach grypy mogłyby być obecne problemy żołądkowe.
Kolejną możliwością byłaby anemia, jednak wyniki morfologii są w normie.
Bardzo możliwe jest, iż objawy są skutkiem stresujących sytuacji połączonych z przemęczeniem.
Myślę, że warto odczekać pewien czas i jeżeli sytuacja się nie zmieni, ponownie wykonać badania krwi.
Pozdrawiam!