Czy moje dolegliwości wskazują na wczesną ciążę?

Kochałam się z chłopakiem 1 grudnia... 2 grudnia dostałam plamienia kolor był jasno różowy. 3 grudnia dostałam tak jak by normalnej miesiączki lecz nie jest ona taka jak zawsze... Od 3 grudnia mam mdłości i lekkie zawroty głowy i pobolewają mnie jajniki wiem ze jest i to może za wcześnie na jakie kolwiek objawy ale czy możliwe jest ze to ciąża ?

2 dni od współżycia to zdecydowanie za wcześnie na objawy ciąży. Istnieje wiele możliwych przyczyn plamienia i mdłości, proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.