Czy moje dziecko odziedziczy problemy z sercem?

Witam, jestem w 19 tygodniu ciąży. Przeszłam operację serca (duży ubytek międzyprzedsionkowy w środkowej i górnej części przegrody miedzyprzedsionkowej o sr. Ok1.7cm) jakie jest ryzyko dziedziczenia wady przez moje dziecko? Operacje przeszłam mając 5 lat.

Szanowna Pani, fakt że Pani wada jest wadą wrodzoną nie oznacza, że jest dziedziczna. Istnieje mała szansa, że Pani dziecko urodzi się z taką wadą. Pozdrawiam