Czy moje leczenie nie przynosi poprawy?

Czuje się strasznie zwiększyłam wenlafaksyne że 150 mg na 300 mg od razu , skutki uboczne najgorsze z możliwych czuje się jakbym miała depresję nie mam motywacji do działania nic mnie nie cieszy tylko bym leżała i nic nie robiła mam wszystko gdzieś . Antydepresanty bardzo szybko na mnie działają pierwsza dawkę sertraliny jak dostałam to po 3 dniach już skakałam z radości tak samo było z wenla ale teraz biorę już 4 dni ta dawkę i żadnej poprawy nie wiem czy mam zmniejszyć czy się jeszcze męczyć tylko proszę nie pisać że najlepiej konsultować z lekarzem bo mieszkam za granica a tu dostanie się do niego proste nie jest

Proponuję poszukać w najbliższej okolicy gabinetu psychoterapii i tam się udać.

Powodzenia!