Czy moje mdłości i plamienie mogą zwiastować ciążę?

Witam Mam takie pytanie. A zatem staraliśmy się z mężem o dziecko ale już któryś miesiąc i nic . Aż tu nagle 4 dni spóźnia mi się miesiączka i 2 dni pod zad miałam mdłości rano . A gdy dziś wstałam też mdłości i poza tym zaczęłam plamnic ale nie wiem czy to tylko plamienie czy zaczyna się miesiączka i gdy idę się załatwiac do wkładka czysta tylko gdy się podcieram to mam trochę na papierze toaletowym . A moje miesiączki tak nie wyglądały mi jak się zaczyna miesiączka w pierwszy dzień to mam bardzo obfity .

Istnieje wiele możliwych przyczyn opóźnienia krwawienia. W opisanej sytuacji ciąża jest możliwa, jednak nie da się tego stwierdzić bez badania. Proponuję wykonanie w domu testu ciążowego (do kupienia w aptece) a następnie wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.