Czy moje obecne krwawienie może być krwawieniem implantacyjnym?

Dzień dobry. Chciałam zapytać czy moje obecne krwawienie może być krwawieniem implantacyjnym. Otóż doszło do stosunku dwa razy w dniu 02,02,2019, okres miałam dostać około 07,02,2019, tej miesiączki nie dostałam, dnia 12,02,2019 pojawił się u mnie brązowy śluz wieczorem, natomiast 13 i 14,02,2019 mam lekkie krwawienie bez skrzepów. Proszę o poradę. Czy na test ciążowy jest jeszcze za szybko? Kiedy mogę go wykonać, żeby był wiarygodny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani, test najlepiej wykonać po ok 2 tygodniach, nie jestem w stanie powiedzieć czy krwawienie mogło mieć związek z implantacją. Pozdrawiam