Czy moje objawy mogą pochodzić od kręgosłupa?
Od kilku miesięcy mam zawroty głowy, uczucie bujania w głowie i derealizację. Ostatnio doszedł ból szyi i barku. Zrobione badania: Morfologia, echo i ekg serca, tk głowy, rtg kręgosłupa szyjnego, dno oka. Badania w normie oprócz rtg, gdzie stwierdzono zwężenie między c5-c6-c7 podejrzenie dyskopatii. Czy moje objawy mogą pochodzić od kręgosłupa?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Jest raczej mało prawdopodobne żeby dyskopatia wywoływała powyższe objawy. Po konsultacji neurologicznej i laryngologicznej, sugerowałbym udać się do lekarza psychiatry, który pomoże wyjaśnić ewentualną przyczynę pana dolegliwości.