Czy moje objawy mogą wskazywać na początek choroby nerek?

Witam. Poproszę o interpretację wyników. Kreatynina z krwi 0.95 mg/dl (0.50-0.90 zakres z laboratorium w którym były robione badania) , GFR 70,74 (>60.00). Nie przyjmuje na stałe żadnych leków, żadko biorę przeciwbólowe chociaż ostatnio bardzo mnie bolą nogi i czasem zaboli w plecach. W październiku 2018 roku miałam zapalenie płuc spowodowane przeziębiona grypą. Czy takie wyniki mogą wskazywać na początek choroby nerek?? Nie mam większych problemów z moczem, tyle że dużo w ciągu dnia korzystam z ubikacji, dodatkowo ostatnio zauważyłam że miewam problemy z wypróżnianiem, na przemian zatwardzenie lub biegunka, z tym że przy biegunce dużo pije żeby się nie odwodnić. Czy jest powód do niepokoju??

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wyniki nie wskazują na początki choroby nerek. Radziłbym skontrolowanie poziomu kreatyniny za rok. Pozdrawiam.